Jesteś tutaj: Serwis

Serwis

Inwestycja w panele fotowoltaiczne to ogromne koszty, więc aby była rentowna i opłacalna cała instalacja i urządzenia muszą być sprawne i pracować efektywnie przez wiele lat. A to zapewni Ci nasza profesjonalna obsługa serwisowa. W trosce o prawidłowe funkcjonowanie naszych paneli fotowoltaicznych zapewniamy naszym klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oferowanych przez nas instalacji fotowoltaicznych i urządzeń. W ramach naszych usług serwisowych nasi fachowcy usuną każdą awarię czy usterkę. Nasz serwis to również oryginalne części zamienne, dzięki którym nawet po naprawie Twoje panele nie stracą nic ze swej wysokiej jakości. Oprócz tego zapewnimy Ci także okresowe przeglądy i konserwację, dbając o sprawne i efektywne funkcjonowanie Twoich paneli fotowoltaicznych przez wiele lat. 

Fotowoltaika w Twoim mieście

Z powodzeniem realizujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski. Moc przyłączeniowa wykonanej przez nas fotowoltaiki, przekroczyła już 50 MWh.
W naszej ofercie znajdzą Państwo zarówno małe instalacje fotowoltaiczne(2 kWp - 10kWp) jak i farmy.
Na wyposażeniu posiadamy kafar, dzięki któremu łatwo i szybko możemy zamontować fotowoltaikę na gruncie lub wykonać farmy fotowoltaiczne o dowolnej mocy.

- Fotowoltaika Szczecin
- Fotowoltaika Gdańsk
- Fotowoltaika Olsztyn
- Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski
- Fotowoltaika Poznań
- Fotowoltaika Bydgoszcz
- Fotowoltaika Warszawa
- Fotowoltaika Białystok
- Fotowoltaika Zielona Góra
- Fotowoltaika Łódź
- Fotowoltaika Wrocław
- Fotowoltaika Opole
- Fotowoltaika Kielce
- Fotowoltaika Lublin
- Fotowoltaika Katowice
- Fotowoltaika Kraków
- Fotowoltaika Rzeszów

Kompleksowa obsługa od pomysłu do realizacji

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Zatroszczymy się o wszystko i zadbamy o każdy detal wykonania instalacji - Tobie zostanie tylko przyjemność jej użytkowania.