Jesteś tutaj: O firmie

O firmie

Naszą misją jest tworzenie ekologicznych źródeł energii słonecznej dla Ciebie.

Jesteśmy firmą projektowo - wykonawczą, która zajmuje się wykonywaniem instalacji PV z paneli fotowoltaicznych wysokiej jakości od renomowanych producentów. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji instalacji fotowoltaicznych. Nasze usługi obejmują dobranie odpowiedniej instalacji i indywidalną wycenę, projektowanie instalacji, dostarczanie paneli solarnych i sprzętu oraz kompletny montaż gotowych paneli fotowoltaicznych - a Tobie zostaje już tylko przyjemność jej użytkowania. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, do doskonale wiemy, że każdy z nas jest inny, a różni ludzie mają różne potrzeby. Naszym celem jest zapewnic naszym klientom możliwie najniższy koszt instalaci fotowoltaicznej, a jednocześnie najwyższej jakości komponenty - bo jakość to u nas standard, za który nie musisz przepłacać. Korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi i najlepszych materiałów. 

Wybierając usługi naszej firmy zyskujesz wymierne korzyści, takie jak:

  • Kompleksowa obsługa i pełne wsparcie w trakcie realizacji instalacji fotowoltaicznych
  • Dobranie i indywidualną wycenę instalacji paneli fotowoltaicznych
  • Panele fotowoltaiczne i komponenty najwyższej jakości 
  • Atrakcyjne i korzystne ceny
  • Elastyczność i indywidualne podejscie do klienta
  • Profesjonalizm i rzetelną znajomośc naszego fachu

Nasze usługi to gwarancja profesjonalizmu i jakości, której możesz zaufać. Zapewniamy praktyczne wykorzystanie alternatywnych źródeł energii, jaką jest energia czerpana ze słońca dla ludzi i dla ekologii - bo dobro człowieka i środowiska jest dla nas największą wartością. 

Kompleksowa obsługa od pomysłu do realizacji

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Zatroszczymy się o wszystko i zadbamy o każdy detal wykonania instalacji - Tobie zostanie tylko przyjemność jej użytkowania.