Jesteś tutaj: Oferta

Oferta

Twoje rachunki za prąd są wysokie, a ceny energii elektrycznej ciągle rosną? Chciałbyś zainwestować w źródła alternatywnej energii dla swojego domu i oszczędzać na rachunkach za prąd, a przy okazji zrobić też coś dla ekologii?

Jeśli tak, to nasza oferta jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

Poznaj moc paneli fotowoltaicznych i wybierz czystą eko - energię czerpaną ze słońca, która się opłaca.

Nasza firma zajmuje się kompleksowym projektowaniem systemów fotowoltaicznych, dostarczaniem i montażem instalacji fotowoltaicznych. Oferujemy Ci moc czystej energii ze słońca, którą możesz czerpać dzięki naszym panelom fotowoltaicznym od renomowanych producentów. Nasze panele fotowoltaiczne to sposób na praktyczne wykorzystanie alternatywnych źródeł energii. Inwestycja w energię czerpaną ze słońca szybko zwraca się w postaci realnych zysków, a także procentuje pozytywnie dla ekologii. Teraz Ty też możesz we własnym domu korzystać z ekologicznej energii słonecznej. Nasze instalacje fotowoltaiczne pozwolą Ci być samowystarczalnym i samemu zaopatrywać cały Twój dom lub firmę w energię elektryczną.

Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne, czyli baterie słoneczne, to urządzenie, które służy do zamiany promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Panel fotowoltaiczny zbudowany jest z połączonych ogniw fotowoltaicznych, które są odpowiednio zabezpieczone i umieszczone w obudowie. Nasze panele fotowoltaiczne charakteryzują się dużą sprawnością modułu PV, co pozwala na wyprodukowanie wystarczającej ilości energii, aby pokryć całe Twoje zapotrzebowanie na energię, a nawet uzyskać nadwyżki, które możesz zwracać do elektrowni i otrzymywać za to zapłatę. Sprawność modułu zmienia się zależnie od natężenia promieniowania słonecznego, dlatego oferujemy moduły fotowoltaiczne, które wyróżniają się bardzo niskim stopniem spadku sprawności nawet przy niskim natężeniu promieniowania słonecznego. Oznacza to, że nawet zimą, gdy promieniowanie jest bardzo słabe, nasze panele wytworzą wystarczającą ilość energii, by pokryć Twoje zapotrzebowanie. Oferujemy panele produkowane z wysokiej jakości komponentów, co gwarantuje ich trwałość i niską utratę mocy modułów fotowoltaicznych z czasem, więc instalacja fotowoltaiczn będzie służyć Ci przez wiele lat.

Zainwestuj w panele fotowoltaiczne i ciesz się tanią i czystą energią słoneczną przez cały rok!

Dzięki naszym panelom fotowoltaicznym zyskasz możliwość wytwarzania własnej energii i nie będziesz zależny od prądu kupowanego w zakładzie energetycznym. Nasze instalacje PV pracują wydajnie i efektywnie nawet w Polskich warunkach atmosferycznych. W praktyce oznacza to, że dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna jest w stanie w ciągu roku wyprodukować wystarczającą ilość energii na pokrycie całego Twojego zapotrzebowania, a to oznacza, że Twoje rachunki za prąd zostaną zredukowane do 0zł. Ogniwa fotowoltaiczne produkują energię przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatury, ponieważ jedynym warunkiem ich pracy jest obecność promieniowania słonecznego. Oznacza to, że będziesz mógł cieszyć się czystą energią z Twoich modułów fotowoltaicznych i oszczędzać na rachunkach za prąd przez okrągły rok. Ponadto, po zamontowaniu naszych paneli fotowoltaicznych nie ponosisz już praktycznie żadnych kosztów ich utrzymania, gdyż działa ona całkowicie bez obsługowo. Panele fotowoltaiczne nie wymagają tez stałej konserwacji, wystarczy zrobienie przeglądu technicznego raz na jakiś czas. Inwestując w panele fotowoltaiczne wspierasz także ekologię. Podczas pracy nie emitują one żadnego hałasu, zanieczyszczeń stałych ani gazowych. Już tylko dzięki 1 kW mocy instalacji fotowoltaicznej do atmosfery nie trafia aż całe 812 kg CO2! A Ty i Twoja rodzina, zyskujecie czystsze powietrze i żyjesz zdrowo.

Postaw na czystą eko - energię czerpaną ze słońca i oszczędzaj pieniądze za energię oraz wspieraj ekologię - robiąc tak wiele dla czystego środowiska jednocześnie czerpiesz z tego korzyści materialne.

Oferujemy Ci moc energii odnawialnej, czerpanej ze słońca dzięki naszym panelom fotowoltaicznym wysokiej jakości. Pozwolą Ci zaoszczędzić znacznie na rachunkach na prąd i zyskać niezależność od zakładów energetycznych, Wybierając nasze usługi zyskujesz kompleksową obsługę obejmującą dobranie odpowiedniej instalacji, projektowanie, dostarczenie oraz kompletny montaż gotowych paneli, a Tobie zostaje już tylko przyjemność jej użytkowania i cieszenia się korzyściami, które pozwoli Ci zyskać. Nie wahaj się i nie marnuj dłużej swoich pieniędzy - skorzystaj z naszej oferty paneli fotowoltaicznych i już dziś zacznij oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd. Wybierz nasze panele fotowoltaiczne i ciesz się czystą energią czerpaną ze słońca, jednocześnie dbając o ekologię i czyste środowisko.

Najlepsze panele fotowoltaiczne wysokiej jakości - oferujemy Ci najniższy koszt inwestycji w połączeniu z najwyższą jakością komponentów - z nami wytwarzanie energii jest proste.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy, a my przedstawimy naszą szczegółową ofertą i dokonamy wstępnej indywidualnej wyceny inwestycji dostosowanej idealnie właśnie do Twoich potrzeb - nie zwlekaj, zadzwoń już dziś i korzystaj z mocy słońca.

Fotowoltaika w Twoim mieście

Z powodzeniem realizujemy instalacje fotowoltaiczne na terenie całej Polski. Moc przyłączeniowa wykonanej przez nas fotowoltaiki, przekroczyła już 50 MWh.
W naszej ofercie znajdzą Państwo zarówno małe instalacje fotowoltaiczne(2 kWp - 10kWp) jak i farmy.
Na wyposażeniu posiadamy kafar, dzięki któremu łatwo i szybko możemy zamontować fotowoltaikę na gruncie lub wykonać farmy fotowoltaiczne o dowolnej mocy.

- Fotowoltaika Szczecin
- Fotowoltaika Gdańsk
- Fotowoltaika Olsztyn
- Fotowoltaika Gorzów Wielkopolski
- Fotowoltaika Poznań
- Fotowoltaika Bydgoszcz
- Fotowoltaika Warszawa
- Fotowoltaika Białystok
- Fotowoltaika Zielona Góra
- Fotowoltaika Łódź
- Fotowoltaika Wrocław
- Fotowoltaika Opole
- Fotowoltaika Kielce
- Fotowoltaika Lublin
- Fotowoltaika Katowice
- Fotowoltaika Kraków
- Fotowoltaika Rzeszów

Kompleksowa obsługa od pomysłu do realizacji

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Zatroszczymy się o wszystko i zadbamy o każdy detal wykonania instalacji - Tobie zostanie tylko przyjemność jej użytkowania.